Akademia finansów i biznesu Vistula
Detale aktualności

IV edycja PEMES

2017-07-04 12:15
thumbnail

Przed nami IV Międzynarodowe Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami (PEMES), którego organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Studenckie Koło Turystyki Biznesowej „2B” we współpracy z SYSKONF, RENTDESIGN, MPI POLAND CHAPTER oraz SPRENGER.

Tegoroczna konferencja będzie obejmowała tematy związane z kształceniem i edukacją w zakresie turystyki, zarządzania i organizacji wydarzeń, zaangażowaniem biznesu i profesjonalizacją branży spotkań i wydarzeń biznesowych, a jego tematem przewodnim będzie „Wartość ekonomiczna przemysłu spotkań - uwarunkowania i bariery rozwoju”.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych branżą spotkań, w szczególności do naukowców i pracowników akademickich, praktyków oraz badaczy z dziedziny turystyki, organizacji i zarządzania wydarzeniami oraz spotkaniami biznesowymi. 

"PEMES to konferencja, ktora zbliża swiat nauki z branżą spotkań. To jedyne sympozjum akademickie dedykowane naukowcom zajmującym się zarządzaniem wydarzeniami i marketing destynacji pod katem turystyki biznesowej. 12 września br. już po raz 4. zapraszam do Warszawy wszystkich zainteresowanych przemysłem spotkań i dyskusja na temat jego ekonomicznych uwarunkowań" - podsumowuje przewodniczący komitetu organizacyjnego dr Krzysztof Celuch  

Serdecznie zapraszamy 12 września 2017 r do kampusu Grupy Uczelni Vistula.

Więcej informacji TUTAJ

Aktualności

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco