Akademia finansów i biznesu Vistula

dlaczego warto u nas studiować

Wybierz studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula! To renomowana Uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, stworzona przez najlepszych ekspertów w Polsce. Ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym.

nasze atuty 

 • Jesteśmy w pierwszej piątce najlepszych publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, według rankingu przygotowanego przez portal edukacyjny „Perspektywy” w 2015 roku.
 • Według redakcji „Home & Market” Akademia Finansów i Biznesu Vistula to Najlepszy Partner w Biznesie wśród krajowych szkół wyższych.
 • Wysoki poziom nauczania potwierdzają akredytacje międzynarodowych środowisk akademickich: The World Council and Assembly on Cooperative Education, Międzynarodowego Stowarzyszenia Instytucji Szkolnictwa Wyższego, CEEMAN - najbardziej prestiżowa akredytacja w dziedzinie zarządzania, spośród przyznawanych szkołom wyższym.
 • Kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą przede wszystkim praktycy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach i instytucjach, m.in. prof. Witold Orłowski - były doradca ekonomiczny Prezydenta RP i członek Narodowej Rady Rozwoju, dr Marek Kulczycki - prezes FM Bank PBP i były pracownik Organizacji Narodów Zjednoczonych, prof. dr hab. Krzysztof Rybiński - były wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski - były minister finansów i były minister spraw zagranicznych, prof. dr hab. Longin Pastusiak - były wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, prof. dr hab. Jerzy M. Nowak - wiceprzewodniczący Rady Wykonawczej Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, prof. dr hab. Paweł Bożyk - członek Senatu Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio, dr hab. Oskar Kowalewski, prof. nadzw. AFiB Vistula - członek kolegium redakcyjnego czasopisma Family Business Review, prof. dr hab. Jan Fazlagić, prof. nadzw. UEP - ekspert w zakresie zarządzania wiedzą, edukacją, kreatywnością, innowacyjnością oraz kapitałem intelektualnym, prof. dr Roman Fulneczek - były prezes zarządu PZU czy Towarzystwa Ubezpieczeniowego Daewoo, dr hab. Wojciech Kostecki, prof. nadzw. AFiB Vistula - członek Global Security Fellows Initative, dr Aleksandra Wiktorow - Rzecznik Ubezpieczonych, była wiceminister pracy.
 • Współpracując z wybitnymi naukowcami ze światowych ośrodków akademickich zapewniamy edukację odpowiadającą na prawdziwe potrzeby globalnego rynku pracy. 
 • Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata.
 • Czekają na Ciebie zagraniczne staże i projekty edukacyjne m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy Turcji.
 • Jeżeli chcesz, możesz wziąć udział w programie Erasmus, współrealizowanym z uniwersytetami z ponad 30 krajów.
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje dodatkowo International Week, podczas którego przez cały tydzień możesz brać udział w wykładach profesorów z zagranicy.
 • Możemy pochwalić się wyróżnieniem za najlepszą promocję międzynarodową w ramach konkursu Genius Universitatis 2014, organizowanego przez Perspektywy.

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie! Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes. 

Atuty: 

 • dołączysz do grona absolwentów University of London, wśród których są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy państw, zdobywcy Grammy i Oskarów, medaliści olimpijscy;
 • za studia zapłacisz tylko część kosztów, które płacą studenci w Londynie;
 • z dyplomem University of London będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy;
 • poprawisz znajomość angielskiego, ponieważ jest to język wykładowy;
 • możesz zdobyć stypendia na porycie kosztów nauki.

Prowadzimy nowatorski program, łączący świat biznesu z edukacją – COOP-EDU, w ramach którego współpracujemy z takimi markami, jak: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Oznacza to, że możesz zrealizować praktyki i staże w firmach partnerskich i zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale także znakomite przygotowanie praktyczne, które jest obowiązkowym elementem edukacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 • AFiB Vistula oferuje Ci udział w programach stypendialnych, praktykach zawodowych czy też projektach międzynarodowych, realizowanych np. w Chinach.
 • Do Twojej dyspozycji jest także, pierwsza tego typu studencka inicjatywa o nazwie JOB SPOT, podczas której odbywają się wykłady ze specjalistami środowiska biznesowego oraz dni otwarte pracodawców.
 • Kolejny ewenement na skalę krajową to Globalizer. Jedyny w Polsce program, w ramach którego zagraniczni studenci piszą prace dyplomowe w postaci projektów. Ich celem jest wspieranie naszych firm, za pomocą uruchamiania działalności państw, z których pochodzą.

Jak wynika z badania, przeprowadzonego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, studia mobilne to doskonała forma przygotowania do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedla jej charakter. W październiku 2014 roku uruchomiliśmy nowoczesna platformę e-learningową na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie.  Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci. Różnica polega na organizacji nauki - 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym. Więcej informacji TUTAJ 

Możliwości jest wiele, od stypendium socjalnego, przez stypendium rektora dla najlepszych studentów, zapomogę, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, aż po stypendium ministra za wybitne osiągnięcia. Więcej informacji TUTAJ

Do Twojej dyspozycji jest hala sportowa o powierzchni ponad 600 m2, przystosowana do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną halową, badmintona i aerobiku (z uwagi na znakomite nagłośnienie). W budynku uczelni znajduje się także nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który pomoże Ci nie tylko nabrać kondycji fizycznej, ale również wymodelować sylwetkę. 

Na 25 tys. m2 są klimatyzowane wnętrza, aule na kilkaset osób, przestronne sale dydaktyczne, czytelnia, biblioteka, siłownia, hala sportowa oraz 2 restauracje serwujące dania i przekąski z różnych stron świata. W ciepłe dni możesz się zrelaksować na pełnym zieleni, przestronnym dziedzińcu wokół uczelni. Budynek jest także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco