Akademia finansów i biznesu Vistula

PUNKT OPRAW PRAC DYPLOMOWYCH I KSERO

Mieści się na parterze w  pok. 30 (pomiędzy Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości  a  Biurem Karier i Praktyk Studenckich).

Kontakt: tel. 22 45-72-413

Punkt czynny:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 – 16:00
Piątek: 9:00 - 14:00
Sobota - Niedziela – nieczynny

STUDENT

Organizuj, wymieniaj doświadczenia, nawiązuj przyjaźnie

Na Uczelni prężnie działa Samorząd Studencki, który pośredniczy w kontaktach pomiędzy studentami oraz aktywnie uczestniczy w dyskusji na temat bieżących spraw Uczelni. Studenci należący do Samorządu dbają o prawa studentów i czuwają nad wypełnianiem przez nich obowiązków wynikających ze statusu studenta, udzielają studentom informacji na temat życia uczelni​, organizują imprezy kulturalno - rozrywkowe oraz integracyjne będące okazją do doskonałej zabawy i odprężenia po zajęciach, pozwalające na wymianę doświadczeń i nawiązywanie przyjaźni.

 

Rozwijaj zainteresowania, realizuj pomysły, poszerzaj horyzonty

Atmosfera i warunki panujące w Akademii Finansów i Biznesu Vistula umożliwiają studentom rozwijanie zainteresowań, realizowanie twórczych pomysłów i projektów społecznych, poszerzanie horyzontów. Studenci z żyłką finansową mogą spełniać swoją pasję uczestnicząc w spotkaniach Koła Naukowego Młodego Księgowego, pasjonaci fotografii mogą zostać członkiem Klubu Foto Vistula, a zapaleni sportowcy mogą się szkolić w sekcjach Akademickiego Związku Sportowego. Osoby ciekawe świata, pragnące rozszerzać swoje międzynarodowe kontakty, poznawać inne kultury i obyczaje działają w ramach Koła Międzykulturowego, a zainteresowani zagadnieniami informatyki, projektowaniem, konstruowaniem i uruchamianiem systemów informatycznych w Kole Informatyki. Dumą AFiB Vistula jest chór, założony w 2010 r. To grupa utalentowanych studentów, którzy uświetniają swoimi występami wszystkie ważne uczelniane uroczystości.​

 

Poznaj inną kulturę, naucz się języka, sprawdź zdobytą wiedzę w praktyce, załóż własną firmę

Program Erasmus umożliwia wyjazd na praktykę studencką do zagranicznego przedsiębiorstwa, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale, itp.). Biuro Praktyk i Karier AFiBV proponuje pomoc w zakresie przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Dowiesz się, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, odkryjesz własny potencjał zawodowy oraz znajdziesz odpowiedzi na pytania wiążące się z rozwojem kariery zawodowej.​ Studenci pragnący szybko i sprawnie wcielić w życie swój pomysł na biznes mogą skorzystać z usług AIP.

 

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco