Akademia finansów i biznesu Vistula

biuro karier

Banner 84

Biuro Praktyk i Karier AFiBV proponuje pomoc w zakresie przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego, a dodatkowo zapewnia możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym oraz psychologiem biznesu. Dzięki tym spotkaniom dowiesz się, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, odkryjesz własny potencjał zawodowy oraz znajdziesz odpowiedzi na pytania wiążące się z rozwojem kariery zawodowej.

BPiK zaprasza również do udziału w warsztatach kompetencji interpersonalnych i osobistych, które pozwolą Ci poznać Twoje mocne strony. Podczas zajęć rozwiniesz także nowe umiejętności, kluczowe z punktu widzenia pracodawców. 

W ofercie Biura Praktyk i Karier można znaleźć również praktyki i staże oraz oferty pracy dla studentów i absolwentów proponowane przez renomowane firmy i instytucje.

Aktywności biura karier 

Prowadzimy bazę pracodawców, udostępniamy oferty praktyk/staży i pracy, informujemy studentów o aktualnych propozycjach Biura Karier, koordynujemy i pomagamy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Aktualne oferty pracy, praktyk i staży można znaleźć na terenie uczelni na tablicy ogłoszeń Biura Karier  (przy auli nr 1) oraz na stronie internetowej Uczelni.

Nawiązujemy kontakty z renomowanymi firmami i instytucjami, organizujemy interesujące spotkania z praktykami, z ludźmi sukcesu oraz cyklicznie Targi Pracy JobSpot. Informacje na temat targów oraz uczestniczących w nich firmach będziesz otrzymywać z wyprzedzeniem, co pozwoli Ci wcześniej zapoznać się z profilem firm oraz przygotować się do spotkania z pracodawcami.

Oferujemy Ci pomoc w napisaniu profesjonalnego CV oraz pomagamy zdiagnozować optymalną ścieżkę rozwoju kariery.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula czeka na Ciebie wiele ciekawych szkoleń np. warsztat autoprezentacji, planowanie kariery, badanie kompetencji i wykorzystania swoich talentów w pracy. Oferujemy Ci również testy w celu określenia Twoich mocnych stron.

kontakt do biura karier 

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel. 22 45 72 423
e-mail: rozwoj.kariery@vistula.edu.pl 

Biuro Karier jest czynne: 
Poniedziałek- czwartek: 9:00 - 16:00 

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco